OfertaAntenaAntena

Mux 1

Podstawową formą usług świadczonych przez firmę ATRmedia są usługi dla klientów indywidualnych. Od lat wykonujemy kompleksowe prace związane z instalacjami telewizyjnymi zarówno dla osób, które są na etapie budowy domu, jak i dla użytkujących już dom lub mieszkanie. Podstawą jest dla nas wysoka jakość usług i tym samym zadowolenie klienta.

Dla klientów indywidualnych wykonujemy wszelkie prace - począwszy od prostych, takich jak choćby montaż i regulacja anteny czy konfiguracja dekodera, po dużo bardziej zaawansowane prace takie jak okablowanie telewizyjno-sieciowe, monitoring wizyjny, alarm, sieci LAN/WLAN.

Jako firma z wieloletnim doświadczeniem wykonamy dla Państwa perfekcyjnie dobraną instalację, która służyć będzie przez lata.

W każdej sytuacji jesteśmy w stanie doradzić i pomóc Państwu w podjęciu odpowiedniej decyzji. Nasze instalacje wykonywane są z wysokiej jakości materiałów, zachowując przystępną cenę.

Jeżeli szukają Państwo rzetelnej usługi, która sprawi że będziecie mogli Państwo przez lata cieszyć się instalacją teletechniczną to serdecznie zapraszamy do kontaktu. Szczegółowe pozycje naszej oferty znajdą Państwo TUTAJ.


 

 

 

 

 

Projekt i realizacja: Łukasz Brzostek