OfertaAntenaAntena

Mux 1

Nasza firma od wielu lat współpracuje z developerami, spółdzielniami mieszkaniowymi, wspólnotami, sieciami kablowymi, hotelami. Jednym słowem z wszelkiego rodzaju klientami biznesowymi. Dzięki nabytemu doświadczeniu w projektach własnych czy też jako firma podwykonaecza jesteśmy w stanie klientom biznesowym zagwarantować w pełni profesjonalne usługi, terminowość i świetną współpracę od momentu rozpoczęcia inwestycji.

Klientom biznesowym oferujemy kompleksową obsługę związaną ze zbiorczymi instalacjami antenowymi satelitarno-naziemnymi DVB-T, DVB-C, monitoringiem, budową tras kablowych, okablowaniem światłowodowym. Inwestycie wykonujemy począwszy od projektowania, poprzez zakup i dostawę sprzętu, po montaż i uruchomienie.

Przy wykonywaniu swoich prac korzystamy z wysokiej jakości sprzętu oraz przede wszystkim materiałów, które pozwolą na wieloletnie i bezawaryjne działanie wykonanych instalacji.

Służymy także pomocą w doborze rozwiązań, aby wykonane prace były jak najbardziej optymalne dla danej inwestycji. Szczegółowe pozycje naszej oferty znajdą Państwo TUTAJ.


 

 

 

 

 

Projekt i realizacja: Łukasz Brzostek